DLA WYSTAWCÓW

Wystaw się na Targach Ślubnych, to na pewno się opłaci!

Co roku tłumy ludzi odwiedzają Targi Ślubne pokaż im co Twoja firma ma do zaoferowania.

Mam ogromną przyjemność Zaprosić Państwa na III już edycję Targów Ślubnych, która odbędzie się 09 Marca 2014 roku, na terenie Hotelu *** Restauracji Campari w Górze Motycznej

Nasze Targi tradycyjnie już rozpoczną sezon ślubny w naszym regionie, dzięki czemu zaprezentowane przez Państwa produkty i usługi umożliwią przyszłym Młodym Parom szersze i dokładniejsze ich poznanie już na samym starcie przedślubnych przygotowań, a Państwu wyprzedzenie konkurencji, nie biorącej udziału w tych Targach.

Impreza ta po raz kolejny odbędzie się w sprawdzonym i komfortowym miejscu - na terenie Hotelu *** Restauracji Campari. Ogromna powierzchnia targowa wygodna do zwiedzania, łatwość dojazdu, możliwości aranżacji przestrzeni oraz zaplecze techniczne i doświadczenie Organizatorów znacząco wpływają na rangę i profesjonalizm Imprezy, dzięki czemu możecie być Państwo dumni z uczestnictwa w niej.

III edycja Targów Ślubnych będzie naprawdę wyjątkowa – głównie ze względu na rozmach Imprezy
Dodatkowo renomy Imprezie dodaje wspaniały program pokazów i występów artystycznych oraz wspaniałe nagrody w prowadzonych na żywo konkursach.
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na udział w Targach, znajdziecie się obok najlepszych firm z branży ślubnej, nie tylko o zasięgu regionalnym, ale też ogólnopolskim. Dlatego pragniemy zaprosić do udziału wszystkich przedstawicieli branży ślubno-weselnej: salonów i pracowni mody ślubnej, salonów piękności, stylistów, wizażystów, fryzjerów, jubilerów, fotografików i video-filmowców, zespołów muzycznych, dekoratorów, florystów, właścicieli pojazdów ślubnych, limuzyn, powozów i karet, szkół tańca, firm oferujących zaproszenia ślubne, galerii i sklepów oferujących prezenty ślubne, firm zajmujących się kompleksową organizacją i obsługą ślubów, a także wszystkie inne firmy, które swoje produkty i usługi kierują do Narzeczonych.

 Formularz kontaktowy